piątek, 1 lutego 2013

Tusz do rzęs Benefit They're Real- początkowo nic tego nie zapowiadało;)Mascara They're Real marki Benefit pojawiła się na rynku latem 2011 roku i niemal od razu zrobiła furorę i dlatego właśnie mnie zainteresowała. Musiałam więc ją kupić i przetestować. W opakowaniu, które swoją drogą jest bardzo solidne i zamyka się na kliknięcie, dzięki czemu mamy pewność, że tusz jest dobrze domknięty, znajduje się 8,5 g produktu. Produkt ten jest ważny 6 m-cy od otwarcia a jego cena w Sephorze to 95 zł.

 Producent twierdzi, że jest to nadzwyczajny tusz do rzęs, a wynika to z badań przeprowadzonych na klientach. Uzyskane rezultaty przedstawiają się następująco:
94% badanych zauważyło wyjątkową długość i grubość 
90% badanych zauważyło podkręcenie od nasady po końcówki
94% badanych zauważyło efekt uniesienia
100% badanych zauważyło trwały efekt
Jeśli chodzi o moją opinię to na początku byłam tym tuszem maksymalnie rozczarowana, nic wcześniej nie posklejało mi tak rzęs. Po pierwszym użyciu tuszu efekt był taki, że miałam 3 rzęsy i umazaną na czarno powiekę, co spowodowało, że bardzo się do niego zraziłam i nie używałam przez jakieś 3 tygodnie. Po tym czasie stwierdziłam, że spróbuje ponownie i dopiero wtedy tusz ten pokazał swoje prawdziwe oblicze i stał się moim ulubionym. Co do badań przeprowadzonych przez producenta nie byłabym jedynie w grupie badanych, która zauważyła podkręcenie rzęs od nasady po końcówki, ja tego niestety nie zauważyłam, tusz dość długo zastyga na rzęsach, więc nawet rzęsy podkręcone zalotką trzeba przytrzymać na czas wysychania, żeby utrwalić efekt podkręcenia. Tusz pięknie pogrubia i wydłuża moje rzęsy, już przy jednej warstwie, w tym punkcie nie mam więc mu nic do zarzucenia, ma głęboki czarny kolor. Jest on też bardzo trwały, nie osypuje się, nie rozmazuje, niestety następstwem tego jest to, że tusz bardzo ciężko się zmywa, nie ma chyba płynu który zmyłby go bez problemu, przynajmniej ja takiego jeszcze nie znalazłam.

Podumowując:

+
opakowanie
wydłużenie
pogrubienie
trwałość
kolor
wydajny

zmywanie
brak podkręcenia

Szczoteczka:

Benefit They're Real

Na oku:

Benefit They're Real

Benefit They're Real

A na koniec załączam skład:2 komentarze:

  1. A próbowałaś dwufazy z Vichy? Mam ją i jestem zadowolona z jej właściwości, ponieważ rozpuszcza nawet najbardziej odporne kosmetyki, w tym żelowe eyelinery.

    OdpowiedzUsuń

You may also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...