poniedziałek, 4 marca 2013

MAX FACTOR Lipfinity- długotrwała pomadka do ust


źródło: maxfactor.com


Max Factor Lipfinity to jak twierdzi producent supertrwała pomadka utrzymująca się na ustach nawet 12 godzin. Pomadka, która utrzymuje się na ustach przez cały dzień i ciągle wygląda tak, jakbyś ją przed chwilą nałożyła! Żadna inna pomadka niema tak trwałego koloru jak Lipfinity- dwuskładnikowa pomadka która sprawi, że Twoje usta nawet przez 12 godzin będą błyszczeć równym, pełnym kolorem! Dzięki połączeniu kolorowej pomadki i nabłyszczającego, nawilżającego sztyftu możesz teraz swobodnie jeść i pić bez konieczności ciągłego poprawiania makijażu ust- zapomnij o pomadce na cały dzień!

źródło: maxfactor.com


W Polsce dostępnych jest 11 odcieni na zdjęciu powyżej od lewej: 016 glowing, 020 angelik, 055 sweet, 070 spicy, 120 hot, 140 charming, 15 bare, 160 iced, 180 spiritual, 101 flamboyant, 152 burnished

Lipfinity to zestaw w którym dostajemy pomadkę, która opakowaniem i konsystencją przypomina błyszczyk oraz nawilżający sztyft. Koszt zestawu to 51 zł i za ta kwotę otrzymujemy 2,3 ml pomadki i 1,9 g sztyftu. Produkt jest ważny 36 m-cy od otwarcia.
Sposób stosowania polecany przez producenta:
1 krok: nałóż pomadkę na czyste usta i odczekaj 60 sekund
2 krok: nałóż bezbarwny sztyft nawilżający


Max Factor Lipfinity: 020 angelik oraz 140 charming


Posiadam lipfinity w 2 odcieniach, są nimi: 020 angelic oraz 140 charming. Angelic to chłodny róż natomiast charming to pomidorowa ciepła czerwień z mieniącymi się na złoto drobinkami. Używam tych pomadek już od roku, 020 angelik mam juz 2 opakowanie i zgadzam się w 100% z obietnicami producenta, lipfinity jest supertrwała, trzyma się ust calutki dzień, można jeść, pić, mówić godzinami i nic się z nią nie dzieje. Jedyny jej minus to to, że przy częstym używaniu może przesuszać usta, sztyft nawilżający dołączony do zestawu raczej tylko usta nabłyszcza, nawilżenie jest za słabe. Ja pod pomadkę używam zwykłego balsamu nawilżającego i wtedy problem wysuszenia jest z głowy, jednakże pomadka traci wtedy na trwałości, na większe wyjścia polecam więc stosowanie jej według zaleceń producenta. Można również zamiast dołączonego do zestawu sztyftu w trakcie dnia na pomadkę aplikowac balsam nawilżający.

Tak się pomadki prezentują:


Max Factor Lipfinity lewa: 140 charming, prawa: 020 angelicMax Factor Lipfinity góra: 140 charming dół 020 angelic


Max Factor Lipfinity lewa: 140 charming, prawa: 020 angelic-
w słońcu


Max Factor Lipfinity lewa: 140 charming prawa: 020 angelic


Max Factor Lipfinity 020 angelic- na ustach


Max Factor Lipfinity 140 charming- na ustach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

You may also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...