wtorek, 11 grudnia 2012

Róż TheBalm Frat Boy

Frat Boy jest kolejnym z róży oferowanych przez markę TheBalm. Był to mój pierwszy zakup jeśli chodzi o tą markę i to dzięki niemu stała się ona jedną z moich ulubionych. 
Róż jest zamknięty w bardzo estetycznym kartonowym opakowaniu, nawiązującym do lat 40/50 w których panował styl tzw. pin-up girls. Mnie się taka estetyka bardzo podoba, opakowania są figlarne i z rana poprawiają humor. Opakowanie mieści 8,5 grama produktu. Róż można kupić w perfumerii Marrionaud, a jego cena wynosi 54 zł.

Poniżej możecie zobaczyć skład różu:


TheBalm Frat Boy- skład


Frat Boy jest jednym z moich ulubionych róży, jest on bardzo trwały trzyma się na policzkach od rana do wieczora. Ma wykończenie satynowe, według mnie jego różowo/brzoskwiniowy odcień jest uniwersalny i będzie pasował zarówno dla ciepłych jak i zimnych typów karnacji. Róż jest również bardzo wydajny, zeszłorocznej zimy nosiłam go na policzkach dzień w dzień i zużycie jest takie jak na zdjęciu poniżej.

Tak róż prezentuje się w opakowaniu:

Frat Boy TheBalm


A tak z kolei prezentuje się na skórze:


TheBalm Frat Boy


Frat Boy TheBalm

Podsumowując: Myślę, że jest to najlepszy róż do policzków w tym przedziale cenowym, polecam go ze względu na jego uniwersalny kolor i niezwykłą trwałość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

You may also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...