piątek, 7 grudnia 2012

Soleil Tan De Chanel Bronzing Makeup Base- baza brązująca ChanelJak w tytule dzisiaj post o bazie brązującej Chanel, czyli o produkcie pożądanym przez wiele z nas, jednak nie dla każdej z nas się nadającym.


Na zdjęciu poniżej możecie przeczytać co o bazie twierdzi sam producent oraz zobaczyć jej skład:Baza jest zamknięta w eleganckim, ciężkim, płaskim, szklanym, przeźroczystym słoiczku z czarną nakrętką na której widnieje złote logo marki Chanel. W opakowaniu znajduje się 30 gramów produktu, który jest ważny 18 miesięcy od otwarcia. Koszt bazy to:189 zł.


Soleil Tan De Chanel
Soleil Tan De Chanel

Soleil Tan De Chanel

Soleil Tan De Chanel

Soleil Tan De Chanel ma cudowny zapach, otwierając słoiczek od razu czuć powiew luksusu. Ma bardzo fajną konsystencję, dobrze nakłada się na pędzel i ładnie rozkłada się na buzi, wspaniale się rozciera a co za tym idzie trudno jest nią sobie zrobić plamy, nadaje się ona idealnie do przybrązowienia całej twarzy, jak również do konturowania. 
Myślę, że ze względu na swój odcień wpadający nieco w zółty/pomarańcz (ale nie cegłę) baza sprawdzi się bardziej dla ciepłych typów cer, dziewczyny o cerze królewny śnieżki nie będą z niej zadowolone. Ja sama jestem dość blada i w lecie, gdy moja cera lekko się opali jest ona dla mnie ideałem, natomiast w zimie nie jestem już z niej tak bardzo zadowolona. Baza posiada również złote drobinki, jednak jest ich bardzo mało i na twarzy nie są zauważalne.Soleil Tan De Chanel w świetle słonecznym

 Poniżej możecie zobaczyć odcień bazy pod różnym kątem:

Soleil Tan De Chanel

Soleil Tan De Chanel

Soleil Tan De Chanel
Soleil Tan De Chanel

1 komentarz:

  1. Cena poraża ale naprawdę warto :) dorzucają dużo próbek do zamówienia, obsługa jest przemiła, często mają świetne rabaty. Sephora i douglas mogą się przy tej perfumerii schować! Naprawdę polecam! http://malolepsza.pl/produkt-chanel_soleil_tan_30g__baza_brazujaca,2704.html

    OdpowiedzUsuń

You may also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...