piątek, 11 stycznia 2013

Podkład NYX Liquid Makeup


Opis producenta: Lekki, płynny make-up dla każdego rodzaju cery, zapewniający aksamitny finisz. Substancje pielęgnujące i pigmenty łagodzą i kryją zaczerwienienia i nierówności. Podkład zapewnia jednolitą cerę. Skóra jest chroniona SPF 15. 

Można go nabyć np. na stronie Douglas za ok. 54 zł. W opakowaniu jest go 30 ml, jest ważny 12 m-cy od otwarcia. Opakowanie jest plastikowe, ale solidne, niestety dość szybko ścierają się z niego napisy, plusem jest to, że opakowanie zawiera pompkę.

Rzeczywiście jest to lekki podkład, daje krycie lekkie w kierunku do średniego. Ja posiadam odcień LM 02 Light, drugi z gamy kolorystycznej, posiada on w sobie lekkie różowe podtony. Na twarzy daje takie aksamitne, półmatowe wykończenie- co mnie się akurat podoba. Nie ciemnieje, bardzo dobrze się rozprowadza, długo się utrzymuje, mnie nie zapchał- a mam do tego skłonności. Jego minusem jest to, że podkreśla suche skórki, jednak poza tym nie ma się od czego przyczepić.

Nyx Liquid Makeup- odcień Light

Nyx Liquid Makeup- odcień Light po lewej- roztarty 


Skład: Water, Glycerin, Butylene Glycol, Sea Salt, Triethanolamine, Ozokerite, Beeswax, Mineral Oil, Sorbitan Sesquioleate, Calcium Stearate, Aluminum Stearate, Sorbitan isostearate, Methylparaben, Butylparaben, Cyclomethicone, Hexyl Laurate, Cyclopentasiloxane (and) Dimethicone, Kaolin, Silica, Imidazolidinyl Urea, Fragrance, Titanium Dioxide, Mica, Iron Oxides.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

You may also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...